Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

Mavi Yolculuk Mini Fethiye & Marmaris

Fiyata Dahil Hizmetler

 

- Belirtilen Gemide Konaklama - Tam Pansiyon Konaklama: Kahvaltı, Öğle Yemeği, 5 Çayı, Kek, Bisküvi Servisi ve Akşam Yemeği (Kiklat Adaları-Delüks Yat programı yarım pansiyon olduğundan bu program hariç tutulur.)

- Liman ve Havaalanı Vergileri

- Yakıt Harcı

- Gemi Seyahat Sigortası - (Yat Sigortası)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Kişisel Harcamalar

- Ekstra Turlar

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tur Programı

1.GÜN

Fethiye - Göcek Körfezi - Yassıca Adaları

09:00’dan önce Fethiye Limanı’ndan tekneye binilir. Kahvaltıdan sonra dünyaca meşhur Göcek Körfezi’ne hareket edilir.Birbirinden güzel doğa harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Ada’ya demir atılır. Öğle yemeği bu güzel takım adalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış yapmak misafirlerimize tavsiye edeceğimiz başlıca aktivitelerdendir. Akşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında yapılır.

2.GÜN

Bedri Rahmi Koyu - Sarsala - Ağa Limanı

Kahvaltıdan sonra, Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Daha sonra Sarsala Koyu’na demirlenir. Öğle yemeğinden önce Ağa Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda yapılır.

3.GÜN

Kadırga - Cennet Adası – Marmaris

Kahvaltıdan sonra Kadırga Burnu’na doğru yola çıkılır. Kadırga Koyu’nda yemek ve yüzme molası verilir. Beş çayı için Cennet Adası’na demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme için Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve gece hayatını yaşayabilir.

4.GÜN

Marmaris

Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

Ulaşım Kalkış Noktaları

·  Fethiye Liman Hareketli

·  Cennet Adası - Marmaris

Açıklamalar

* Yunan Adaları programlarında; Yabancı kara sularında, tekne ile ilgili tüm liman vergileri ve palamar ücretleri, Yabancı karasularında, tekne ile ilgili gümrük işlemleri ve masraflar fiyatlara dahildir.

* Yunan Adaları turlarındaki kişisel yurt dışı çıkış harçları ve Türkiye’deki ayak- bastı ücretleri, Havaalanı Transferleri, Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri  fiyatlarımıza dahil değildir.

* Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları, Palamar ücretleri, Mürettebat servisi, Kullanma suyu, İçme suyu, Temiz nevresim takımları ve banyo havlularının temini (Deniz havlusu temin edilmez.), Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı (Maske, palet, şnorkel, olta takımları vb.) Fiyatlara Dahildir.
* Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu; bedeli karşılığında Yat Barından satın alınır.
* Çocuklar için indirim uygulanmaz. 12 yaş altı çocuklar tekneye kabul edilmez.
* Deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.


Yemek Menüsü
Kahvaltı: 7 öğün sabit olarak; 2 çeşit reçel, bal, tereyağı, yeşil zeytin, siyah zeytin, beyaz peynir, kaşar peyniri, yumurta, domates, salatalık, meyve, süt, limitsiz çay ve kahve. 
Öğle Yemeği: 6 öğün farklı olarak; Sebzeli Tavuk, Taze Fasulye, Patlıcan Musakka, Biber Dolması, Karnıyarık, Fırında Makarna Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna Çeşitleri, Salata Çeşitleri, Yoğurtlu Kızarma, Cacık, Komposto, Meyve. 
Çay Saati: 7 öğün farklı olarak; Limitsiz Çay - Kahve, Bisküvi, Kek Çeşitleri, Sigara Böreği. 
Akşam Yemeği: 7 öğün farklı olarak; Balık Izgara, Balık Tava, Izgara Köfte - Tavuk, Et Sote, Hindi Fileto, Fırında Tavuk. Mantar Sote, Salata Çeşitleri, Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna Çeşitleri, Barbunya Pilaki, Patates Püre, Yoğurtlu Semizotu, Piyaz, Karışık Kızartma, Cacık, Garnitür, Tatlı, Meyve

Tekne Tipi: Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)
Tekneye Biniş: Fethiye Limanı
Biniş Saati: 09:30’dan önce Cuma /Çarşamba günleri
Tekneden İniş: Marmaris Limanı
İniş Saati:  10:30’dan itibaren Cumartesi/Pazartesi günleri
Opsiyonel Kara Turları: Türk Hamamı

 

512.00 dan başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi