Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

Güney Amerika

1.GÜN İSTANBUL - BUENOS AIRES

Atatürk Havalimanı dış hatlar terminali PRONTOPLUS kontuarı önünde saat 07:30’da buluşma . Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK15 sefer sayılı uçuşu ile Buenos Aires’e hareket. Lokal saat ile saat 22:05’te varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama otelimizde.


2.GÜN BUENOS AIRES

Otelde alacağımız sabah kahvaltının ardından , şehir turumuz için otelden hareket ediyoruz. Casa Mosada , San Martin Alanı , Avenida Nueve de Julio , Obelisk , Palermo Parkı, San Telmo , Eva Peron’un Mezarı , Pilar Kilisesi , Metropolitan Katedrali , Colon Opera , Valilik Binası , bir bohem semti olan Recoletto , La Florida Caddesi göreceğimiz yerler arasında. Rio Plata Nehri kıyılarında 1580 yılında ilk temelleri atılan şehrin aslında İtalyan, İspanyol ve Fransız mimarisiyle daha çok bir Avrupa şehrine benzediğini gözlemleyecek ve şehir hakkında bilgiler alacağız. Turumuz sonrası öğle yemeğimizi alıyor ve bu güzel şehirde serbest zaman geçiriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3.GÜN BUENOS AIRES

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Tigre Deltası ve Palermo Semti turumuz için otelimizden hareket ediyoruz.Buenos Aires’e 28km mesafede Parana Deltası’nda yer alan bölge aynı zamanda şehrin hali vakti yerinde kısmının da hafta sonları vakit geçirdiği popüler bölgelerindendir. Tigre isminin Latin Amerika’da “ tigres” olarak bilinen jaguarlardan aldığı söylenmektedir. Burası Dünyanın denize ulaşmayan tek büyük deltasıdır. Parana Nehri , denize değil , Arjantin – Uruguay arasındaki Rio de Plata’ya ( Plata Nehri ) akmaktadır.Deltadaki sayısız su kanallarının oluşturduğu adacıklarda müstakil evler ve bu evlerinde üzerinde yer aldıkları adacıklarla birlikte birer ismi vardır. Turumuzun ardından ünlü Palermo semtine hareket ediyoruz. Buenos Aires’in en geniş bölgesi olan Palermo , butikleri ,son moda restoran ve barlarıyla ünlüdür. Palermo Soho ve Palermo Hollywood olarak ikiye bölünmüş olan bu mahallede yer alan parklarda hayvanat bahçesi ve botanik bahçesi de bulunmaktadır. Palermo’da bohem hayat Plaza Serran’nun etrafında yer alır. Evita Peron’un müzesi de burada bulunuyor. Arjantin tarihinin en önemli ve çelişkili figürlerinden olan Evita , popülist cumhurbaşkanı Juan Domingo Peron’un karısıydı. 33 yaşında kanserden ölen eski şarkıcı –dansçı , kadın haklarına yönelik yaptığı çalışmalar ile tarihte yer edinmiştir. Palermo’da geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından otelimize dönüyoruz. Öğle yemeğimizi turlarımız sırasında alacağız. Akşam muhteşem Tango Show eşliğinde yemeğimizi alacağız. Konaklama otelimizde.


4.GÜN BUENOS AIRES - IGUAZU

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve havalimanına transfer oluyoruz ( Uçuş saatine göre kahvaltı box olarak alınabilir). Yerel havayolları ile İguazu’ya aktarmalı olarak uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızı takiben Brezilya tarafından gerçekleştireceğimiz doğa harikası İguazu Şelaleleri gezimize başlıyoruz. İguazu Nehrinin Panama Nehri ile birleştiği yerde orman içinde 80 metre yükseklikten dökülen Dünyanın en büyük şelalesini yürüyerek gezeceğiz. Avlar Nunez Cabeza de Vaca tarafından keşfedilmiş yeryüzünün en etkileyici harikalarından biri olan şelaleler , Brezilya ve Arjantin sınırında 300.000 hektarlık bir alanı kaplayan Milli Parkın içinde yer almaktadır. Arzu eden misafirlerimiz şelale içerisinde Macuco Boat turuna ekstra olarak katılabilirler. Bu tura katılmak isteyen misafirlerimizin ıslanma ihtimaline karşı yedek kıyafet getirmelerini öneririz. Gezimizin ardından otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
*Ara uçuş saatine göre programda değişiklik olabilir. Şehir turu bir sonraki gün yapılabilir veya sabah erken uçuş olursa kahvaltı kutuda alınabilir. Uçuşlar aktarmalı olabilir.


5.GÜN IGUAZU

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , İguazu Şelalelerini bir de Arjantin tarafından ziyaret edecek ve keyifli bir bot turu gerçekleştireceğiz. Öğle yemeğimizi turumuz sırasında alacağız. Gezimizin ardından otelimize dönüyoruz. Akşam bölgeye has İguazu Geceleri isimli Raff İnn Show eşliğinde yemeğimizi alacağız. Konaklama otelimizde.


6.GÜN IGUAZU - RIO DE JANERIO

Sabah erkenden alacağımız kahvaltının ardından , odalarımızı boşaltıyor ve transfer saatine kadar serbest zaman geçiriyoruz. ( Uçuş saatine göre kahvaltımızı box olarak alabiliriz ) Yerel havayolları ile Sao Paulo aktarmalı Rio De Jenerio’ya uçuyoruz. Varışımızı takiben bizi bekleyen aracımız ile şehir turumuza başlıyoruz ; Ünlü İsa Heykelinin bunduğu Corcovado Tepesi , Sugar Loaf Tepesi , İpanema , Loblon ve Copocabana Plajları , Rodrigo de Fiestas Lagoon , Dünyanın en büyük stadyumu Maracana , Katedral , Flemenco Parkı ve İkinci Dünya Savaşı Anıtı , Silva Köprüsü şehirde göreceğimiz önemli noktalar. Gezimiz sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
*Ara uçuş saatine göre programda değişiklik olabilir ve şehir turu bir sonraki gün yapılabilir veya sabah erken uçuş olursa kahvaltı kutuda alınabilir.


7.GÜN RIO DE JANERIO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından , ünlü Corcovado Tepesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Burada heykelin yapımı ve hikayesi ile ilgili detaylı bilgi alacak ve muhteşem Rio de Jenerio manzaralarını fotoğraflayabileceksiniz. Turumuzun ardından Akşam yemeğine kadar alış veriş ve keşif için serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


8.GÜN RIO DE JANERIO - SAO PAULO

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve transfer saatine kadar serbest zaman geçiriyoruz. Yerel havayolları ile Sao Paulo’ya hareket ve varış. Sao Paulo şehir turu ve buradaki otelimize yerleşme. Gece uçak saatine kadar otelimizde dinleneceğiz.


9.GÜN SAO PAULO - İSTANBUL

Sabaha karşı havalimanına transfer. Saat 04:15’te Türk Havayolları’nın TK16 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket. Saat 21:35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Sizi bekleyen özel araç ile havalimanından evinize transfer.

ÜCRET:

Tur Adı

Tarih

Sınıf

Otel Bilgileri

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Çocuk Fiyatları

Döviz

Buenos Aires - Iguasu - Rio De Janerio - Sao Paulo Türk Havayolları 8 Gece

04/03/2016 - 12/03/2016

4* - 5* HOTEL

5* BUENOS AIRES 725 CONTINENTAL HOTEL
5* IGUASSU BOURBON HOTEL
4* RIO DE JANEIRO WINDSOR EXCELSIOR HOTEL
4* SAO PAULO AIRPORT HOTEL

3999.00

3999.00

4899.00


2 - 12 Yaş 3,919.00

EUR


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Evinizden Havalimanına gidiş –dönüş özel transfer ( İstanbul ,Ankara ,Adana ,Antalya ve İzmir’de geçerlidir )
 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul / Buenos Aires gidiş , Sao Paulo / İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • Yerel Havayolları ile Buenos Aires / İguazu , Rio De Jenerio – Sao Paulo ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri
 • Buenos Aires’te 5 yıldızlı otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama
 • İguazu’da 5 yıldızlı otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Rio De Jenerio’da 4 yıldızlı otelde 2 gece oda – kahvaltı konaklama
 • Sao Paulo’da 4 yıldızlı otelde uçak saatine kadar konaklama
 • Programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri
 • Buenos Aires şehir turu
 • Buenos Aires’te Tigre Delta ve Palermo Semti turu
 • Buenos Aires’te yemekli Tango Show
 • Brezilya ve Arjantin tarafından İguazu Şelaleleri ve bot turu ve park girişleri.
 • Raff İnn Show
 • Rio De Jenerio’da Corcovado Tepesi ve Sgar Loaf Tepesi Turu
 • Sao Pulo şehir turu
 • Programda belirtilen tüm şehirler arası transferler
 • Hayfa’da 1 gece 4 yıldızlı otelde oda-kahvaltı konaklama
 • Hayfa’da lokal restoranda akşam yemeği
 • Tur boyunca tecrübeli PRONTOPLUS Türkçe rehberlik hizmeti
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat sigortası
 • KDV

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Yurt dışı çıkış harcı ( ilgili bankalara ve ya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler.
 • Yerel rehber ve şoför bahşişleri
 • Sao Paulo’da kahvaltı , öğle ve akşam yemeği
 • Yemeklerde alınan içecekler
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Fazla bagaj ücreti
 • Seyahat Güvence Paketi (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.Sigorta firmasının %13 muafiyeti olduğundan tur bedelinizin %87’sini geri ödemektedir)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir ( Güney Amerika turu için 60-75 Euro’dur.)

HAREKET TARİHLERİ:

04 MART 2016

UÇUŞ BİLGİLERİ:

TÜRK HAVA YOLLARI
04.03.2016 TK15 İSTANBUL - BUENOS AIRES 09:30 - 22:05
12.03.16 TK16 SAO PAOULO - İSTANBUL 04:15 - 21:35


 

3999.00 dan başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi