Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

Benelüks & Paris

1.GÜN İSTANBUL - DÜSSELDORF - LÜKSEMBURG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Prontotour kontuarı önünde saat 09:30'da buluşma. bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Onurair'i 8Q415 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:35'de Düsseldorf'a hareket. yerel saate göre 14:05'de varışımızın ardından, havalimanında bekleyen özel otobüsümüzle Düsseldorf panoramik şehir turu için hareket. Königsallee etrafında yapacağımız şehir turu sonrası Lüksemburg'a devam ediyoruz (230 KM). Lüksemburg varışımıza istinaden yapacağımız panoramik şehir turumuzda; Dük Sarayı, Belediye Sarayı ve Askeri Meydan görülecek yerler arasındadır. (Gidilecek tarihe göre panoramik turumuz akşam saatleri, hava karardıktan sonra yapılabilir.) Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2.GÜN LÜKSEMBURG - (REMICH & SCHENGEN TURU) - PARİS

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve ardından Paris'e hareket (360 KM). Yol üzeri tüm grubun katılımıyla ekstra Remich & Schenge Turu imkanı. Devamında Paris'e hareket ve varışımızı takiben yapılacak panoramik Paris şehir turumuzda; Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un Mezarı, Obilisk Taşı ve Concorde Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


3.GÜN PARİS (PARİS KOMBİNE - PARIS BY NIGHT - LIDO SHOW)

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimiz tarafından düzenlenecek olan ekstra Paris Kombine (Eiffell Kulesi, Seinne Nehri Turu, Lüksemburg Bahçeleri, Notre Dame, Benlux Duty Free, Sacre Coure Kilisesi ve Ressamlar Tepesi) Turu'na katılma imkanı. Yine arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris By Night Turu'na ve/veya Lido Show Turu'na katılabilirler.Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.


4.GÜN PARİS (DISNEYLAND - LOUVRE MÜZESİ VE SEINE NEHIR TURU)

Sabah kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilen Disneyland Turu'na veya yine ekstra olarak düzenlenecek Louvre Müzesi ve Seine Nehir Turu'na katılabilirler. (Louvre turumuza, rehbere birkaç gün önceden bildirmek ve müze girişi için müsaitlik olması şartı ile rezervasyon yapılabilir.) Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


5.GÜN PARİS - (BRUGGE VE TEKNE TURU) - BRÜKSEL

Sabah kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Brüksel’e hareket (310 Km). Yol üzerinde tüm grubun katılımı ile ekstra Brugge Ortaçağ Kenti ve Tekne Turu. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri ve panoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Brugge turumuzun ardından Brüksel'e hareket ve yapılacak panoramik şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Adalet Sarayı, Brüksel Katedrali, Grand Place Meydanı, Manneken Piss Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ayrıca panoramik turumuzun bitimiyle Brüksel'in leziz çikolatalarından alma imkanını buluyoruz. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


6.GÜN BRÜKSEL - AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Amsterdam'a hareket (200 KM). Amsterdam'a varışımıza istinaden panoramik Amsterdam şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında; Museum Square, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Hard Rock Cafe göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

7.GÜN AMSTERDAM (MARKEN & VOLENDAM - GRAND HOLLAND)

Sabah kahvaltısının ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberimizin düzenleyeceği ekstra Marken-Volendam Turu ve/veya Grand Holland Turu'na yada her iki tura birlikte tam gün olarak katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.


8.GÜN AMSTERDAM - İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman. Ardından rehberimiz tarafından verilecek saatte Amsterdam Havalimanı'na hareket. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Onur Havayolları'nın 8Q372 sefer sayılı uçağı ile 14:55’de İstanbul’a uçuş ve yerel saate göre 19:25’de Atatürk Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu.

ÜCRET:

Tur AdıSınıf

Otel Bilgileri

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Çocuk Fiyatları

Döviz

**PROMOSYON** Benelüks & Paris Onurair Havayolları 7 Gece3*- 4* UZAK HOTEL

3* CAMPANILE PARIS EST. HOTEL - PARİS
3* IBIS AIRPORT HOTEL - LÜKSEMBOURG
3* IBIS SCHIPHOL AIRPORT HOTEL - AMSTERDAM
4* NH AIRPORT HOTEL - BRÜKSEL

399.00

399.00

619.00

0 - 2 Yaş 160.00
2 - 12 Yaş 399.00

EUR


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Onur Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Düsseldorf gidiş, Amsterdam - İstanbul parkurunda dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Lüksemburg'da 1 gece, Paris'de 3 gece, Brüksel'de 1 gece ve Amsterdam da 2 gece olmak üzere toplamda 7 gece 3-4* otellerde oda-kahvaltı (7 continental kahvaltı) konaklama
 • Alan - Otel - Alan transferleri ve özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
 • Düsseldorf, Lüksemburg, Paris, Brüksel ve Amsterdam’da panoramik şehir turları
 • Profesyonel Prontotour rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı ve Güvenlik Vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortası)
 • KDV dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Vize ücreti,servis bedeli 120 EURO (Vize için gerekli evrakları lütfen isteyiniz.)
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel extraları.
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Müze ve ören yerleri girişleri
 • Uçaktaki yiyecek - içecek servisi
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.


ŞEHİRLER ARASI MESAFELER :

DÜSSELDORF - LÜKSEMBURG : 230 KM
LÜKSEMBURG - PARİS : 360 KM
PARİS - BRÜKSEL : 310 KM
BRÜKSEL - AMSTERDAM : 200 KM

HAREKET TARİHLERİ:

07 - 09 - 21 - 23 KASIM 2015
05 - 07 - 19 - 21 ARALIK 2015
02 - 04 - 16 - 18 - 30 OCAK 2016
01 - 13 - 15 - 27 - 29 ŞUBAT 2016
12 - 14 - 26 - 28 MART 2016

UÇUŞ BİLGİLERİ:

ONUR HAVAYOLLARI
8Q415 İSTANBUL - DÜSSELDORF 11:35-14:05
8Q372 AMSTERDAM - İSTANBUL 14:55-19:25


399.00 dan başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi