Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

Büyük İtalya

1.GÜN İSTANBUL - TORİNO - (MİLANO)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Pronto Tour yetkilileriyle saat 06:30’da buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 1309 sayılı tarifeli seferi ile saat 08.45’de Torino'ya hareket. Saat 10:45’te Torino'ya varışımızın ardından yapılacak olan panoramik şehir turumuzda Po Nehri,Palazzo Reale,Piazza Castello,San Lorenzo Kilisesi,Via Po ve Via Roma caddeleri görülecek yerler arasındadır.Panoramik Torino şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Milano turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.


2.GÜN TORİNO - VENEDİK

Sabah erken kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Venedik'e hareket (406 km). Varışımızın ardından Gondollar şehri Venedik’te yapılacak olan panoramik şehir turunda San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.


3.GÜN VENEDİK - FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Floransa'ya hareket (254 km). Varışımızın ardından Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa’da yapılacak olan panoramik şehir turunda Duomo Kilisesi (Santa Maria Del Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.


4.GÜN - FLORANSA (SIENA- PISA-SAN GIMIGNANO)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, kent pazarında alışveriş imkanı.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden olan Siena,Pisa ve San Gimignano turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


5.GÜN FLORANSA - ROMA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Roma’ya hareket (279 km).Başkent Roma'ya varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir turunda Colesseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia, Vittorio Emanuela Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso, Antik Stadyum, Vatikan Cumhuriyeti'nin kült merkezi St. Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak yemekli Roma gece turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


6.GÜN - ROMA (CASTELLI ROMANI OUTLET VE DAĞ KÖYLERİ)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Castelli Romani Outlet ve Dağ Köyleri turuna katılabilirler.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


7.GÜN ROMA - NAPOLİ - (POMPEİ)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Napoli'ye hareket;varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Napoli şehir turunda Pozilipo, Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı, Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Vezüv Yanardağı'nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer.Odaların alınmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.


8.GÜN NAPOLİ - İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte Napoli havalimanına transfer.Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayolları'nın TK 1454 sayılı tarifeli seferi ile saat 18:25'te İstanbul'a hareket.Saat 21:35'te İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.


ÜCRET:

Tur AdıSınıf

Otel Bilgileri

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Çocuk Fiyatları

Döviz

Büyük İtalya Türk Hava Yolları 7 Gece3* - 4* HOTEL

3* Hotel / Floransa
3* Hotel / Torino
3* Hotel Cristina / Napoli
4* Hotel Omnia / Venedik
4* Hotel Princess / Roma

599.00

599.00

774.00

0 - 2 Yaş 170.00
2 - 12 Yaş 569.00

EUR


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Torino / Napoli - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti
 • Torino'da yarı merkezi 3* otelde 1 gece continental kahvaltı dahil konaklama
 • Venedik ( San Dona veya Noventa bölgesinde ) 4* otelde 1 gece continental kahvaltı dahil konaklama
 • Floransa'da yarı merkezi 3* otelde 2 gece continental kahvaltı dahil konaklama
 • Roma'da yarı merkezi 3* otelde 2 gece continental kahvaltı dahil konaklama
 • Napoli'de yarı merkezi 3* otelde 1 gece continental kahvaltı dahil konaklama
 • Havalimanı-Otel-Havalimanı transferi
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Yarım günlük Torino,Venedik.Floransa,Roma ve Napoli panoramik şehir turu
 • Prontotour profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Konaklama vergileri
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
 • Venedikte vaporetto ücreti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası ( Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 110 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Ekstra turlar
 • Ören yerleri giriş ücretleri
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kişi başı 1000 €uro ile sınırlı olarak ödeme yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.)
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

** Trp odalarda 3.yatak ek yatak olup, standart yataklardan küçüktür.
** Grup continental kahvaltıları ayrı salonda verilebilir.

 • Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılımıyla gerçekleşmektedir . 15 kişinin altında katılım olması halinde fiyatlar artış gösterirUÇUŞ BİLGİLERİ:

TÜRK HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ
TK 1309 İSTANBUL - TORİNO 08:45 - 10:25
TK 1454 NAPOLİ - İSTANBUL 18:25 - 21:35


 

599.00 dan başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi