Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

Büyük İspanya

1.GÜN İSTANBUL – MADRID
Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarı önünde sabah saat 08:00'da buluşma.Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Havayolları’nın PC 537 numaralı seferi ile 10:15'da Madrid’e uçuş.Yerel saat ile 13:45'da inişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Madrid şehir turunda; Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı Ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.


2. GÜN MADRID- (TOLEDO)
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, alışveriş imkanı. Dileyenler ile yarım günlük ekstra olarak İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisi.İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, Vizigot, Arap, Gotik, Rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir hac yeridir.Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest saatler. Geceleme otelimizde.


3.GÜN MADRID-CORDOBA (CORDOBA CAMI)-SEVILLA ( FLAMENCO)
Sabah kahvaltısından sonra özel otobüs ile Cordoba’ya hareket.Cordoba ‘ya varışta yapılacak olan panaromik şehir tanıtım gezisinde yapımına 785 yılında başlanan ve 987 de tamamlanan, Batı islam sanatının en etkili yapılarından biri olan Cordoba Camii (dışarıdan görülecektir.) Musevi Mahallesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Cordoba Cami turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tur bitimi Sevilla'ya geçiyoruz. Varış ve otelimize transfer. Akşam arzu edenlerle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.


4.GÜN SEVILLA-GRANADA (AL HAMBRA-SAGRAMONTE)
Sabah kahvaltı sonrasıyapılacak olan panoramik Sevilla şehir gezisinde; Muvahhit’ler döneminden kalma eski Ulu Camii’nin yerine 15. yy da inşaa edilmeye başlanan katedral (dışarıdan), Arap ,Gotik ve Rönesans tarzı sarayların yanyana yükseldiği krallık malikanesi Alcazar(dışarıdan görülecektir.), Altın Kule denilen 13. yy dan kalma kale, Belediye Sarayı görülecek yerler arasındadır. Gezi sonrası Granada'ya hareket . Varış ve Panoramik Granada şehir turu. Şehir turunda görülecek yerler arasında Victoria Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Granvia,Valilik Konağı, Belediye Sarayı, Katedral (dışarıdan) yer almaktadır.Şehir turunun ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak Elhamra Sarayı turunu yapıyoruz (Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Alhambra Sarayı turu gerçekleştirilir). Elhamra, Gırnata'ya hakim bir tepe üzerindeki düzlükte, savunma kalesi ve saray olarak yapılmıştır. Bu yüzden dışarıdan biraz hantal görünür. Fakat hantal kale duvarlarının içinde eşsiz güzellikte bir sarayla karşılaşılır. Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Elhamra, yani "Kırmızı" denmiştir. Tur bitiminde otele transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Sagramonte çingene mahallesi turuna katılıyoruz. Dunya kultur mirasi listesinde olan eski cingene mahallesi sagramontede dogal magaralarda bir icki eslignde dogal cingene showunu izliyoruz ve show sonrası yine dunya kultur mirasi listesinde olan eski musluman mahallesi ALBAYZIN'de gezintimizi gerçekleştirip. Otelimize hareket. Geceleme otelimizde. Geceleme otelimizde.


5.GÜN GRANADA-VALENCIA
Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüz ile Valencia’ya hareket.Keyifli bir yolculuktan sonra Valencia’ya varış ve panoramik Valencia şehir turu. Bu turumuzda Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize yerleşme ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


6.GÜN VALENCIA-BARCELONA
Sabah kahvaltı sonrası Barcelona’ya hareket. Keyifli bir yolculuktan sonra Barcelona’ya varış ve yapılacak olan Barcelona şehir turu esnasında, Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.


7.GÜN BARCELONA-GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI)
Sabah kahvaltı sonrası serbest gün.Arzu edenler ile ekstra GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI) turu.Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek fıgueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize geri dönüş.Geceleme otelimizde.


8.GÜN BARCELONA –İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 470 numaralı seferi ile 14:05'de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saati ile 18:35'de Istanbul’a varış ve gezimizin sonu. Istanbul’a Hoşgeldiniz !

ÜCRET:

Tur AdıSınıf

Otel Bilgileri

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Çocuk Fiyatları

Döviz

**PROMOSYON**Büyük İspanya Pegasus Havayolları 7 Gece3*-4* UZAK

3* BARCELONA H2 SANT CUGAT
3* GRANADA GIT CONQUISTA
3* MADRID HOLIDAY INN ALCORCÓN
4* SEVILLA GIT MAIRENA
3* VALENCIA ALAQUAS

549.00

549.00

699.00

0 - 2 Yaş 160.00
2 - 12 Yaş 519.00

EUR


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • PegasusHavayolları ile İstanbul(Saw)- Madrid / Barcelona -İstanbul(Saw) arası uçak bileti
 • Madrid–Sevilla-Cordoba-Granada-Valencia-Barcelona arası otobüs yolculuğu
 • Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri
 • Madrid’te 2 gece,Sevilla'da 1 gece, Granada'da 1 gece, Valencia'da 1 gece,Barcelona’da 2 gece toplam 7 gece 8 gün oda kahvaltı konaklama
 • Barcelona konaklama vergileri,
 • Panoramik Madrid, Sevilla, Cordoba,Granada,Valencia ve Barcelona şehir gezileri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Prontotour Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • KDV dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Vize ücreti ve servis bedeli 120 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Her turlu kisisel harcamalar ve otel ekstralari
 • Müze girişleri
 • Ekstra tur ücretleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından %18 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • Al Hambra Sarayı ekstra turu sarayın müsaitliğine bağlı olarak gerçekleştirilir

 

** Trp odalarda 3.yatak ek yatak olup standart yataklardan küçüktür.
** Grup Amerikan kahvaltıları ayrı salonda servis edilebilir.

** Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.

 

Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımıyla gerçekleşmektedir .

HAREKET TARİHLERİ:

25 EKİM 2015
14, 28 KASIM 2015
12, 26 ARALIK 2015
09, 23 OCAK 2016
06, 13, 20 ŞUBAT 2016
05, 19 MART 2016
02 NİSAN 2016Program alternatiflerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

UÇUŞ BİLGİLERİ:

Pegasus Havayolları ile
PC 537 SABİHA GÖKÇEN-MADRID 10:15 13:45
PC 470 BARCELONA-SABİHA GÖKÇEN 14:05 18:35.

 

549.00 dan başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi