Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

Bali & Kuala Lumpur Turu

1. Gün

İstanbul - Singapur

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde saat 21.30‘da buluşma.(17 Temmuz akşamı). Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 66 sefer sayılı uçuşu ile saat 00:40’da Singapur haraket. Geceleme uçakta.

Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 17:20’de Singapur’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Singapur şehir turu; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binalarıve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasında. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alişveriş için kısa bir serbest zaman. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Gece Safarisi” turumuza katılabilirler (55 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını gezecek ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış ceşitli canlıları görecegiz. Ayrica suni olarak yaratilmis yagmur ormanlari bolgesinden gececek, gezinin bir bolumunde trenden inip, yuruyerek “leopar yolu” denen yuruyus parkurunu gezecek, burada leopard, dev yarasa gibi canlilari cok yakindan gorecegiz. Heyecan dolu bir aksam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

2. Gün

Singapur

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği “Universal Stüdyoları” turumuza katılabilirler (80 Euro). Turumuzda sinema ekranindan iceri giriyor ve kendimizi bir anda meshur Hollywood studyolarinda buluyoruz. Gise rekorlari kiran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’in da oldugu 18 film studyosu ve eglence parklari sizleri bekliyor. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3. Gün

Singapur - Bali

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Singapur havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Bali’ye uçuş. Varışımıza istinaden otelimize transfer. Geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gün batımı Akşam yemekli Uluwatu Tapınağı & Keçak Dansı turumuza katılabilirler. (60 Euro). Pürüzlü kalker bir tepenin üzerine inşa edilmiş haşmetli bir tapınak olan Uluwatu Tapınağı, Bali’nin aynı zamanda en güzel kumsallarının ve sörf noktalarının bulunduğu Bukit Peninsula bölgesinde yer alır. Tapınağın kalbine gelmeden maymun ormanı içerisinden geçerek maymunların sizden yemek kapma yarışına şahit olacak ve ilginç deneyimlere sahip olacaksınız. Tapınağın içine girdikten sonra ise büyülü Hint Okyanusu’nu ve 70 metre yükseklikten sizleri büyüleyecek adeta ağır çekim ile kıyıya yaklaşan okyanus dalgalarını izleyip fotoğraflayabilirsiniz. Gün batımı ile birlikte Keçak Dansını izleyecek ardından Jimbaran kumsalında akşam yemeğimizi alacağız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

4. Gün

Bali

Sabah kahvaltisinin ardindan deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen olan Kintamani Volkanik Batur Dağı Turuna katılabilirler. (65 Euro). Sahil şeridinden ayrılıp gerçek Bali’yi keşfetmeye ne dersiniz? Önce Batu Bulan’da Barong dansını izleyip ardından Endonezya’nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış Batik el işçiliğinin yapıldığı atölye gezilecektir. Ardından gümüş el sanatları ile meşhur Celuk Köyü ve ahşap oymacılığı ile ünlü Mas Köyü ziyaret edilecektir. Devamında Kintamani bölgesinde Volkanik Batur Dağı ve gölü manzarası eşliğinde öğlen yemeği alınacaktır. Dönüşte ise Bali’ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçeleri gezintisi yapılacaktır. Bu bahçelerde Luwak kahvesi ve yerel tadları barındıran çeşitli çay ve kahvelerden tadabileceksiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

5. Gün

Bali

Sabah kahvaltisinin ardindan deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Nusa Lembognan Adası turumuza katılabilirler. (90 Euro). Tam gün sürecek bu turumuzda katamaranlarla adaya gidiyoruz. Seyahatimiz sırasında yelkenlinin güvertesinde çeşitli imkanlarla güneşlenme imkanı bulacaksınız. Ada’da gün boyu şnorkel, banana bot ve altı cam tekne gezilerinden faydalanabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

6. Gün

Bali

Sabah kahvaltisinin ardindan deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Rafting & Fil Safari turumuza katılabilirler. (90 euro). Bu turumuzda Ubud bölgesinde yapacağımız adrenalin dolu Rafting gezimizde keyifli anlar yaşayacak olup, ardından orman içerisinde Fillerle kısa bir safari yapacağız. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

7. Gün

Bali - Kuala Lumpur

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Bali havalimanına transfer. Yerel havayolları ile Kula Lumpur’a uçuş ve yerel saat ile Kuala Lumpur’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından otelinize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Malezya Gecesi Turuna katılabilirler (50.Euro). Malezya’nın geleneksel kültürel danslarını izleyebileceğiniz ve açık büfe Malezya mutfağının en güzel yemeklerinden yiyebileceğiniz şehrin en meşhur restoranına gidiyoruz. Gezimiz bol pazarlıkla alışveriş yapabileceğiniz Çin mahallesi’ndeki gece pazarıyla devam edecek. Çin mahallesinden sonra kısa bir otobüs turu yapılacak ve şehri gece ışıklar altında göreceğiz.Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde

8. Gün

Kuala Lumpur

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Batu Mağaraları Turuna katılabilirler (40.Euro). Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından Tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Dönüşte Pewter (bakır kalay karışımı) isimli maddeden yöresel eşyaların yapıldığı Royal Selangor Pewter merkezini geziyoruz. Öğleden sonra Kuala Lumpur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapacağız. Merdeka meydanı , Ulusal cami, Kahramanlar anıtı, Malezya Sultanın sarayı (dışarıdan) görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasi Kuala Lumpur şehir turu için hareket. Şehir turumuz sırasında Kral Sarayı, Çin Mahallesi, Sultan Abdul Samad Binası, Bağımsızlık Meydanı, National Monument, dünyanın en yüksek kulelerinden biri olan Minare of Kuala Lumpur’dan muhteşem şehir görüntüsü görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

9. Gün

Kuala Lumpur - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Ardından Kuala Lumpur havalimanina transfer. Pasaport ve check in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 67 sefer sayılı uçuş ile saat 23.15 ‘de İstanbul’a hareket.

10. Gün

İstanbul

Yerel saat ile 05.35’de varış ve turumuzun sonu.

Ulaşım Kalkış Noktaları

  İstanbul - Singapur

  Kuala Lumpur - İstanbul

Açıklamalar

* Otellerde welcome coctaili (Tayland), Otellerde bagaj taşıma işlemleri (Tayland) dahildir.

Turumuz minimum 12 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı taktirde son iptal bildirim tarihi tur hareket tarihinden 7-10 gün öncesidir. Minimum 10 kişi ve altında kalan turlarda sadece Bangkok şehrindeki alan-otel transferlerinde ve Bangkok şehir turunda Türkçe rehberlik hizmeti verilebilmektedir. Diğer şehir turu ve transferlerinde lokal İngilizce rehber kullanılacaktır.

• Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
• Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
• Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
• Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
• Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına , müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir .
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.
• Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır.
• 3 kişilik odalar , otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür. 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.
• Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve , kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
• T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
• Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur.
• Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak , minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 Aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
• Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
• T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
• Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatilsepeti.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
• Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.

Not : Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Yol üzerindeki ekstra geziler grubun tamamının katılımı ile gerçekleştirilir.

 

4* Oteller Vb.

Çift Kişilik Odada Kişibaşı

İlave Yatak

Tek Kişilik Oda

Çocuk

1.899,00 eur

5.734,98 tl

1.899,00 eur

5.734,98 tl

2.619,00 eur

7.909,38 tl

0-2 yaş

3-12 yaş

250,00

1.799,00

FİYATA DAHİL HİZMETLER

- Ekonomi Sınıfı Uçuşlar

- Belirtilen Otellerde Konaklama - (8 Gece Oda Kahvaltı Konaklama)

- Iç Hat Bağlantı Uçuşu - (Yerel Havayolları ile Singapur - Bali / Bali - Kuala Lumpur parkurunda ekonomik sınıf uçuşları. 15 kg bagaj hakkı ile.)

- Alan - Otel / Otel - Alan Transferleri

- Panaromik Şehir Turları

- Havaalanı Vergileri

- Rehberlik Hizmetleri - (Bali’de gidiş/dönüş transferler esnasında Lokal acenta İngilizce asistanlık hizmeti verilecektir.)

- Zorunlu Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Yurtdışı Çıkış Harcı

- Kişisel Harcamalar

- Ekstra Turlar

- Seyahat Sağlık Sigortası

(Opsiyonel)

35,00 EUR (0-70 yaş)

70,00 EUR (70-100 yaş)


5734.00 den başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi