Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Marmaris & Fethiye &
Marmaris Turu


Tur Programı

1. Gün

Marmaris

Saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir.

2. Gün

Ekincik Körfezi - Dalyan

Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne doğru seyre başlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde yapılır.

3. Gün

Tersane Adası - Batık Hamam - Kızılada

Deniz sakinken geçilmesi gereken, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları nedeniyle diğer günlere nazaran sabah çok erken yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır. Tersane Adası’nda sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Daha sonra Manastır Koy’una doğru hareket edilir. Burası denize gömülü muhteşem eski bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra veya Batık Hamam koyu diye de bilinir. Akşam yemeği ve geceleme Kızılada’da yapılır.

4. Gün

Fethiye

Sabah Fethiye Liman’ına giriş yapılır. Antik çağda Telmessos olarak adlandırılan Fethiye, Likya Uygarlığı’nın Karia ile birlikte batıdaki en önemli şehriydi. Şehir kâhinleriyle ünlüydü. Misafirlerimize Fethiye’de opsiyonel olarak safari turu sunuyoruz. Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koy’unda öğle yemeği yiyip yüzebilirler. Teknemiz saat 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da akşam yemeği ve gecelemek için demirleyecektir.

5. Gün

Göcek Körfezi - Yassıca Adaları

Kahvaltıdan sonra Göcek Körfezi’ne hareket edilir. Birbirinden güzel doğa harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Adası’na demir atılır. Öğle yemeği bu güzel takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış yapmak misafirlerimize tavsiye edeceğimiz başlıca aktivitelerdendir. Akşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında yapılır.

6. Gün

Bedri Rahmi Koyu - Sarsala - Ağa Limanı

Kahvaltıdan sonra Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Daha sonra Sarsala Koyu’na demirlenir. Öğle yemeğinden önce Ağa Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda yapılır.

7. Gün

Kadırga - Cennet Adası - Marmaris

Kahvaltıdan sonra Kadırga Burnu’na doğru yola çıkılır. Kadırga Koyu’nda yemek ve yüzme molası verilir. Beş çayı için Cennet Adası’na demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme için Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve gece hayatını yaşayabilir.

8. Gün

Marmaris

Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.

Ulaşım Kalkış Noktaları

  Marmaris Liman Hareketli

  Cennet Adası - Marmaris

Açıklamalar

Çocuklar için indirim uygulanmaz. 12 yaş altı çocuklar tekneye kabul edilmez.

Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir.

Deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.

** Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları, Palamar ücretleri, Mürettebat servisi, Kullanma suyu, İçme suyu, Temiz nevresim takımları ve banyo havlularının temini (Deniz havlusu temin edilmez.), Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı (Maske, palet, şnorkel, olta takımları vb.) Fiyatlara Dahildir.

Tekne Tipi: Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)
Tekneye Biniş: Marmaris Limanı
Biniş Saati: 15:30’dan itibaren
Tekneden İniş: Marmaris Limanı
İniş Saati: Kahvaltıdan sonra sabah 10:30
Opsiyonel Kara Turları: Dalyan Caunos, Fethiye Jeep Safari, Türk Hamamı

Standart Oteller Vb.

Son dakika %10 + 9 Taksit http://www.tatilsepeti.com/images/icon-tooltip.png

Çift Kişilik Odada Kişibaşı

İlave Yatak

Tek Kişilik Oda

999,00

899,10

-

1.689,00

1.520,10

 

 

 

 

 

 


Fiyata Dahil Hizmetler

- Belirtilen Gemide Konaklama - Tam Pansiyon Konaklama: Kahvaltı, Öğle Yemeği, 5 Çayı, Kek, Bisküvi Servisi ve Akşam Yemeği (Kiklat Adaları-Delüks Yat programı yarım pansiyon olduğundan bu program hariç tutulur.)

- Liman ve Havaalanı Vergileri

- Yakıt Harcı

- Gemi Seyahat Sigortası - (Yat Sigortası)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Kişisel Harcamalar

- Ekstra Turlar

- Yurtdışı Çıkış Harcı

- Gümrük Vergisi (Ayak Bastı Ücreti)

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Transferler

999.00 dan başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi