Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

İtalya Turu

İTALYA TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECE 8 GÜN

1.GÜN - İSTANBUL - MİLANO - VENEDİK

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarında saat 08:30’da buluşma. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayollarının TK1901 sayılı tarifeli seferi ile saat 10:50'de Milano'ya hareket. Saat 12:50'de Milano'ya varışımızın ardından bizi otobüsümüzle Venedik'e hareket ediyoruz.Gondollar şehri Venedik'e varışımızın sonrası panoramik şehir turumuza başlıyoruz. San Marco Katedrali ve Meydanı,Dükler Sarayı , Canale Grande , İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır.Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Gondol turuna katılabilirler.Tur bitimi otelimize transfer , odalara yerleşme ve serbest zaman.Geceleme otelimizde. .

2.GÜN - VENEDİK ( SLOVENYA )

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Slovenya turu düzenlenecektir.Bu turumuzun ilk durağı şiirlere konu olmuş olan Bled Gölü olacak ; daha sonra eski Yugoslavya'nın gözde şehirlerinden biri ve günümüzde Slovenya'nın başketin olan Ljubljana turu ile devam edecek.Avusturya mimari kültürünün etkisiyle harmanlanmış olan modern ve canlı bir şehir görme fırsatı bulacaksınız.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

3.GÜN - VENEDİK - FLORANSA

Sabah kahvaltı sonrası Floransa'ya hareket. Varışımızın ardından Rönensans’ın doğduğu şehir olan Floransa da panoramik şehir turuna başlıyoruz. Duomo Kilisesi (Santa Maria Della Fiore), Vaftizhane, Eski Saray, Ponte Vecchio, Piazza Signoria, Michelangelo Tepesi görülecek yerler arasındadır.Tur bitimi otelimize transfer , odalara yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN -FLORANSA (SIENA-PISA-SAN GIMIGNANO)

Sabah kahvaltı sonrası serbest gün, kent pazarında alışveriş imkanı. Arzu edenlerle ekstra; Toscana bölgesinin meşhur kasaba ve şehirlerinden Siena, Pisa ve San Gimignano´nun görülmesi. Gezi sonrası otelimize dönüş.Geceleme otelimizde.

5.GÜN - FLORANSA - ROMA

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Roma’ya hareket;varışımızın ardından yapılacak olan panoramik Roma şehir turunda Colesseo, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, Piazza Venezia , Vittorio Emmanuella Anıtı, Roma Forum, Via Del Corso, Antik Stadyum, Vatican Cumhuriyeti, St. Pietro Katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer,odalara yerleşme ve serbest zaman.Akşam arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak yemekli Roma gece turu düzenlenecektir.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

6.GÜN - ROMA (NAPOLİ & POMPEİ)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Napoli ve Pompei turu düzenlenecektir. Tipik bir İtalyan şehri olan Napoli ve Vezüv Yanardağı’nın püskürmesiyle kül bulutu altında kalan ve taşlaşmış bedenlerin görüldüğü antik şehir Pompei turu.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

7.GÜN - ROMA (CASTELLI ROMANI VE DAĞ KÖYLERİ )

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Castelli Romani Outlet ve Dağ Köyleri turu düzenlenecektir.Roma'nın dışında ki İtalya'nın en büyük Outlet'in de ucuz alışveriş yapma fırsatı ve Roma yakınlarında ki bir göl kenarında dağ köyü olan Nemi köyünü görme imkanı bulacaksınız.Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.

8.GÜN - ROMA - İSTANBUL
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman ve odaların boşaltılması.Rehberimizin belirleyeceği saatte Roma Havalimanına transfer. Bilet,bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK1838 sayılı tarifeli seferi ile saat 13:40'da İstanbul'a hareket.Saat 17:05'te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

ÜCRET:

Tur Adı


Sınıf

Otel Bilgileri

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Çocuk Fiyatları

Döviz

İtalya Promosyon Türk Hava Yolları 7 Gece

3*- 4* UZAK HOTEL

3* Hotel Montebello Vb. / Montecatini - Floransa
3* Hotel Schepper Vb. / Roma
4* Park Hotel Vb. / San Dona - Venedik

599.00

599.00

739.00

0 - 2 Yaş 170.00
2 - 12 Yaş 559.00

EUR

Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Türk Havayolları ile İstanbul (Sabiha Gökçen) - Milano / Roma - İstanbul (Sabiha Gökçen) arası gidiş geliş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Venedik'de San Dona,Treviso veya Padova bölgesinde 2 gece 4* otelde continental kahvaltı dahil konaklama
 • Floransa’da Montecatini bölgesinde 2 gece 3* otelde continental kahvaltı dahil konaklama
 • Roma'da 3 gece 3* otelde continental kahvaltı dahil konaklama
 • Havaalanı – Otel – Havaalanı transferleri
 • Tüm şehirler arası transferler
 • Yarım günlük panoramik Venedik,Floransa ve Roma şehir turları
 • Prontotour profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
 • Venedik’te vaporetto ücreti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Konaklama vergileri
 • Fiyatlarımıza K.D.V dahildir.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli 110 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış konut fonu bedeli 15 YTL (Yurt dışı cıkış harclarını seyahat öncesi ilgili
 • bankalara yatırmanız gerekmektedir.)
 • Ekstra turlar
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

HAREKET TARİHLERİ:

10 - 24 Temmuz 2015
07 - 21 Ağustos 2015
04 - 18 Eylül 2015

UÇUŞ BİLGİLERİ:

Türk Havayolları
İstanbul Sabiha Gökçen - Milano TK1901 10:50 - 12:50
Roma - İstanbul Sabiha Gökçen TK1838 13:40 - 17:05


599.00 dan başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi