Bu web sitesi 480px altındaki çözünürlüklere uyumlu değildir. Lütfen daha geniş bir monitör veya daha güncel bir aygıt kullanın.

Barcelona Valencia Madrid

Barcelona Valencia Madrid


1.GÜN İSTANBUL –MADRID

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Prontotour kontuarı önünde saat 07:30'da buluşma . Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları’nın tarifeli seferi PC537 ile saat 09:45'da Madrid’e uçuş.Yerel saat ile 13:35'da İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle yapılacak olan panoramik Madrid şehir turunda; Kraliyet Sarayı, İspanya Meydanı Ve Cervantes Anıtı, La Puerto Del Sol Alanı, Alcala Kapısı, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi, Paseo Del Prado Ve Apollo Çeşmesi, Retiro Parkı, Gran Via, Castellana Caddeleri ve Plaza Mayor görülecek yerler arasındadır.Şehir turu sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

2.GÜN MADRID(TOLEDO)
Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği ekstra olarak yarım günlük İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisine katılabilirler. İspanya’nın eski başkenti olan “Toledo” gezisi. Toledo, gerçek bir açıkhava müzesi. İspanya’nın eski başkenti Toledo, Unesco Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedrali, dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yy’dan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, vizigot, arap, gotik, rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve tabii ki ünlü katedrali ile turistik bir hac yeridir. Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest saatler. Geceleme otelimizde.

3.GÜN MADRID(SEGOVIA-GRANJA)
Sabah kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra “Segovia & Granja ” gezisi. Bu turumuzda muhteşem manzaralı bir yolculuğun ardından ortaçağdan kalan izlerini aynen koruyan Segovia’ya varış ve bu tipik Roma şehrini ziyaret. Ayrıca Segovia’da Disneyland’ın sembolü haline gelen şatoya ilham kaynağı olan Alcazar şatosunu gezme imkanı bulacak ve Romalılar tarafından yapılmış ünlü su kemerlerini görebileceksiniz. Ardından Granja kraliyet sarayı bahçeleri görülecek, Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

4.GÜN MADRID-VALENCIA (360 Km)

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve Valencia'ya hareket. Varış ve panoramik Valencia şehir turumuzda Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi pazar ve Eski İpek Borsası görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası otelimize transfer, Geceleme otelimizde.

5.GÜN VALENCİA-BARCELONA (FLAMENKO) (350 Km)

Sabah kahvaltı sonrası odaları boşatma ve Barcelona'ya hareket, varışımıza istinaden panoramik Barcelona Şehir turumuzda ; Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Son olarak Plaza De Catalunya görülecektir. Tur bitimi otelimize transfer. Akşam arzu edenlerle ekstra “Flamenco Gecesi” içkili, müzikli İspanyol dansları eşliğinde eğlence. Geceleme otelimizde.

6.GÜN BARCELONA(GERONA&FIGUERAS(DALI MUZESI)

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Arzu edenler ile ekstra “Gerona & Figueras (Dali Müzesi)” turu.Bu turumuzda,önce Catalan musevi cemaatının 600 yıldan fazla yaşadığı ünlü Girona şehri daracık sokakları ile bizi geçmişe Musevi cemaatinin yaşamından kesitler vererek götürecek ünlü Jewish meydanı el call ve antik Arap – Osmanlı kültüründen gelen hamam örneği görülerek Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği Dali Müzesi gezilecek.Kuzeyin en güzel bu iki şehri sizi Catalan dünyasını ayrıcalıklarına götürecek. Güzel bir günün ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

7.GÜN BARCELONA (GUELL PARK&POBLE ESPANYOL&GOTIK MAHALLE)
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman,arzu eden misafirler ile ekstra “Guell Park & Poble Espanyol & Gotik Mahalle ” gezisi. Bu turumuzda, UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Barcelona’nın ünlü mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Guell Park’ı , 1929 yılında yapılmış olan Poble Espanyol ‘da İspanya’nın 116 tane farklı binasını kendine özgü mimarileri ile tanıma imkanı bulacaksınız. Ve turumuzun devamında Barcelona’nın en otantik bölgelerinden biri olan Gotik mahalleyi adım adım gezerek tarihi havayı soluma şansına sahip olacaksınız . Tur bitimi Rehberimizin bildirdiği saatte buluşma otelimize transfer.

8.GÜN BARCELONA-ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve havaalanına transfer.Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının tarifeli seferi PC 470 ile saat 13:50'de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından yerel saat ile 18:20'de Istanbul’a varış ve gezimizin sonu. Istanbul’a Hoşgeldiniz !

ÜCRET:

Tur AdıSınıf

Otel Bilgileri

Kişi Başı

İlave Yatak

Tek Kişi

Çocuk Fiyatları

Döviz

**PROMOSYON**Madrid - Valencia - Barcelona Pegasus Havayolları ile 7 Gece

3*-4* UZAK

3* BARCELONA HOLIDAY INN MOLINS DEI REY
3* MADRID HOLIDAY INN ALCORCON
4* VALENCİA BEATRİZ REY DON JAİME

529.00

529.00

689.00

0 - 2 Yaş 160.00
2 - 12 Yaş 499.00

EUR

Otellerimiz ,yukarıda belirtilen veya aynı kategorideki benzer otellerdir.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul- Madrid/ Barcelona -İstanbul arası uçak bileti
 • Madrid-Valencia-Barcelona arası otobüs yolculuğu .
 • Havalimanı – otel – Havalimanı transferleri
 • Madrid’te 3 gece, Valencia'da 1 gece, Barcelona’da 3 gece ,toplam 7 gece 8 gün oda kahvaltı konaklama
 • Yarım günlük Panoramik Madrid, Valencia ve Barcelona şehir gezileri
 • Barcelona konaklama vergileri,
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • Prontotour Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Vize ücreti ve servis bedeli 120 EURO (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Her turlu kisisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Müze girişleri
 • Ekstra tur ücretleri
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

** Trp odalarda 3.yatak ek yatak olup, standart yataklardan küçüktür.
** Grup amerikan kahvaltıları ayrı salonda verilebilir.
** Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.

Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı olması halinde gerçekleşmektedir . 20 kişiden az katılım olması halinde fiyat farkı oluşabilmektedir.Program alternatiflerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

UÇUŞ BİLGİLERİ:

Pegasus Havayolları İle ...
PC 537 İstanbul-Madrid 09:45-13:35
PC 470 Barcelona-İstanbul 13:50-18:20


529.00 dan başlayan fiyatlarla bu tatil fırsatından yararlanmak için lütfen formu doldurun, biz sizi arayalım :)

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Telefon Numaranız
Gidiş Tarihiniz
Kaç Kişi